Розкладне ліжко "Ніка"
Розкладне ліжко "Ніка" це дуже міцне та комфортне ліжко харківського виробництва на 16 ламелях зпоролоновим матрацом 7 см, шириною 80 см та довжиною 200 см. Розкладне ліжко "Ніка" підійде як для дітей, так і для дорослих. Посилена сталева рама з профілю 30х30 мм забезпечить дуже довгий термін використання.
Розкладне ліжко на 16 ламелях з поролоновим матрацом 7 см.
Довжина - 200 см
Ширина - 80 см
Висота - 36 см
Висота з матрацом - 43 см.
Каркас - сталева профільна труба 30х30х1 мм.
Матрац - поролоновий 7 см
Матеріал - бязь-спандбонд
Максимальне навантаження - 180 кг
Вага - 22 кг
Розмір в складеному вигляді - 140х80х30 см.
Виробник: Senya, Харків, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 16 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 7 см |
| Наповнювач матраца | Поролон листовий |
| Матеріал чохла матраца | бязь |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 22 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 800 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 1400 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 300 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Бильце у головах | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Можливість трансформації ліжка в крісло | Ні |
| Захист підлоги від подряпин | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Ні |
| Білизна вголов'я | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
| Можливість регулювання опор по висоті | Ні |
- Ціна: 3 600 ₴









